Dnes vyšlo 15 článků

Zakladatelé portálu ZnamyLekar.cz získali investici 246,6 milionů korun

V České republice a celkově ve střední Evropě je zdravotnictví na poměrně dobré úrovni, nicméně se straní moderním technologiím. Skupina DocPlanner, která je současně provozovatelem české mutace ZnamyLekar.cz, se rozhodla tuto situaci změnit. Rozběhla 25 portálů, jež prezentují aktivitu většiny lékařů. Nabízí také možnost jejich hodnocení.

ScreenHunter_1

Portál ZnamyLekar.cz

Skupina DocPlanner uzavřela investiční kolo, v jehož rámci získala 10 milionů dolarů, tedy 246,6 milionů korun. Peníze investovala především společnost EBRD a také Lukasz Gadowski, který se podepsal například pod portálem Delivery Hero. Dohromady DocPlanner získal již 14 milionů dolarů.

Sada portálů zaměřená na lékaře obsahuje celkem 1,4 milionu lékařů, přičemž měsíční návštěvnost se pohybuje kolem 7 milionů unikátních návštěv. Měsíčně se prostřednictvím portálů zrealizuj přes 100 tisíc schůzek. Stačily pouhé tři roky, aby se tento projekt stal úspěšným.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru