Zakladatel Ashley Madison, internetové seznamky pro zadané, svou ženu ještě nepodvedl

Život je krátký. Mějte milostný poměr. Takový je slogan seznamky Ashley Madison, o které se kvůli jejímu kontroverznímu pojetí dost mluví. Nejvíc totiž vydělává na tom, že umožňuje mužům být nevěrný své ženě.

Noel Biderman není nevěrný. Jen k tomu povzbuzuje všechny ostatní. Zakladatel Ashley Madison asi podle svého hesla, že život je krátký a je potřeba si ho užívat, moc nežije. Má dvě malé děti a šťastné manželství. Zároveň se ale netají názory, že cizoložství je normální a je téměř stejně staré jako manželství. Dokonce o tom nedávno vydal knihu Adultropology. Věnuje se v ní tomu, kdo podvádí a proč. Budete se divit, ale nevěra je prý častější u žen a úplně nejčastější u těch, kterým je méně než 39 let.

Pár zajímavých čísel z knihy

  • 75 % mužských nevěrníků má děti
  • 75 % nevěrných žen má pocit, že je jejich manžel zanedbává
  • 49 let je průměrný věk nevěrného muže
  • 39 let je průměrný věk nevěrné ženy
  • 70 % uživatelů Ashley Madison jsou muži
  • 36 hodin je doba, kterou někteří uživatelé potřebují od zaregistrování na Ashley Madison ke skutečné aféře
  • 200 – 300 dolarů je částka, kterou průměrně utratí muž za rok na Ashley Madison

Seznamka Ashley Madison má přes 32 milionů členů z 35 zemí včetně České republiky. Nechceme vás podporovat v podvádění, ale klidně se na ten český web mrkněte.

ashley_madison

Žena na hlavní stránce je anonymní ale krásná. Ideální pro nevěru

„Nevěra je globální,“ vysvětlil Biderman. „Mám možnost vytvořit první skutečně globální seznamku.“

Nevěra není špatná, může dokonce zachránit manželství

Aspoň to tvrdí Biderman. Svou manželku ale nepodvede, protože by ji to strašně bolelo. Přesto ale ostatní nabádá, že je to normální. Podváděl Caesar. Podváděl Einstein. Podvádí známí lidé i úplné nuly.

Jenže světu se to nějak nezdá. Ashley Madison je zakázaná v Jižní Koreji a Singapuru, zřejmě bude zakázaná na Filipínách. Vyhledávač Bing od Microsoftu ji vůbec neregistruje, její reklamy odmítá vysílat několik amerických televizí a v Británii dokonce všechny. Cisco ji klasifikuje jako web s obsahem pro dospělé. Letecká společnost Ryanair odmítla pomalovat za 120 000 eur logem Ashley Madison jedno ze svých letadel.

Seznamce se ale i tak daří. Protože je na ní většina mužů, ženy za ni nic neplatí, ale muži musí cálovat za každý kontakt. Biderman si jezdí v Maserati a koupil si plážový domek na Floridě.

Komentáře

Nahoru