Zákazníci Alza.cz překonali nákupní rekord

V pondělí 19. prosince 2016 padl v Alza.cz další nákupní rekord, kdy zákazníci během jediného dne nakoupili zboží za více než 200 milionů korun.

„Včerejšek nás překvapil. Padl další denní rekord. Zákazníci nakoupili poprvé v naší historii během jediného dne za více než 200 milionů korun. I přes enormní nápor zákazníků zvládáme odbavovat všechny objednávky a stále garantujeme doručení dárků do Štědrého dne,“ uvedl Karel Kučera, ředitel marketingu Alza.cz.

alza

Internetový obchod uvádí na své webové stránce způsoby dopravy, které garantují doručení zboží do Vánoc. Ačkoliv je nápor zákazníků vysoký, čekací doby na osobní odběr doby jsou zanedbatelné. Průměrná doba čekání je 6 minut.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru