Ministerstvo obrany chce utratit 150 milionů za počítače

Akviziční agentura Ministerstva obrany Slovenské republiky chce nakoupit novou počítačovou techniku a související služby v hodnotě 5 milionů eur bez DPH. Vyplývá to z dodatků v Úředním věstníku EU. Předmětem zakázky jsou stolní počítače a notebooky.

Lhůtu na dokončení zakázky stanovil zadavatel na 48 měsíců. Zájemci mohou předkládat nabídky nebo žádosti o účast do 4. března. Podle zveřejněných informací bude předmět zakázky financován z rozpočtových prostředků veřejného zadavatele. Zadavatel požaduje zálohu 30 tisíc eur. 

Uchazeči musí prokázat výši jejich obratu 4 milionů eur bez DPH sumárně za období 2010 až 2012. Zájemci musí taktéž předložit seznam dodávek, který obsahují minimálně tři obdobné dodávky k předmětu zakázky. Celková hodnota předložených referencí musí být nejméně 2 miliony eur bez DPH a z toho jedna minimálně za 1 milion eur bez DPH. Mimo jiné je podmínkou účasti i rozsáhlá technická způsobilost. Zadavatel se rozhodl využít elektronickou aukci, přičemž soutěž je otevřená. O vítězi rozhodne nejnižší cena.

zdroj: www.topky.sk

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru