Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #97: Udělejte si pořádek na Facebooku

Otravují vás příspěvky na hlavní stránce? Máte chuť vraždit, když se vám z několika stránek objeví pod sebou jeden a ten samý obrázek? Nebo byste prostě jen rádi trochu smazali důkazy o své minulosti? Tak to se vám rozhodně bude líbit tento nástroj.

Název webu www.manageyourlikes.com mluví za vše. S jeho pomocí si můžete jednoduše udělat pořádek ve stránkách, kterým jste kdysi dali Like.

Jak to funguje?

Webovou aplikaci propojíte se svým facebookovým účtem. Pak se načtou všechny stránky, kterým jste kdy dali like. Ty si můžete seřadit podle data, abecedy, lajků nebo poslední aktivity. Což se může opravdu hodit, až se budete probírat svým dlouhým seznamem olajkovaných stránek, na které si už ani nepamatujete.

U každé stránky máte uvedený počet lajků, abyste si udělali představu o tom, jak je populární. Potom také typ, abyste si připomněli, o čem vlastně je. Užitečný je sloupeček zobrazující vaši poslední aktivitu se stránkou. No a v posledním sloupečku můžete stránce lajk odebrat. A to je to, co vás zajímá. Když opravdu poctivě projdete celý svůj seznam, je zaručeno, že bude váš Facebook hned o něco čistší.

manageyourlikes

Pokud se po webu rozhlédnete ještě trochu více, objevíte i pár dalších zajímavých věcí. Můžete si prohlédnout své statistiky. Zde uvidíte, jaké vaše stránky jsou na Facebooku nejoblíbenější či o kterých se nejvíce mluví. Pak jsou zde návrhy. Tam můžete objevit stránky, které jsou vám doporučovány. A naopak také stránky, u kterých je vám doporučováno odebrat like. A v poslední záložce na vás čeká zajímavá statistika. Objevíte tam totiž seznam stránek, kterým jsou nejvíce odebírány lajky. Mnohé z těch, které zaujímají první místa v žebříčku, vás jistě překvapí.

manageyourlikes-statistic

Statistika stránek, kterým jsou v poslední době nejvíce odebírány lajky.

Komentáře

Nahoru