Zajímavý web #96: Bitva plochého a realistického designu

Zajímavý web #96: Bitva plochého a realistického designu

Pokud vás zajímají technologie, design nebo pokud máte rádi hry či pohádky, rozhodně musíte navštívit tento web. Zkombinuje se tam totiž všechno. S využitím skvělých technologií je vyprávěn příběh o designu, který skončí napínavou bitvou o vítěze. Budete to prostě milovat.

Web www.flatvsrealism.com, který vyvinula společnost inTacto, ukazuje bolestný boj mezi realistickým designem a jeho plochým konkurentem, který ho v minulém roce začal nahrazovat. Celý tento boj je zobrazen jako bitva dvou králů o moc. Vlastně se jedná o takovou pohádku. Zdá se jen, že jejímu konci musíte pomoci.

Abyste rozhodli, kdo bude vládnout, musíte si sami zahrát jednoduchou hru. Vyberete si, zda preferujete aktuálně moderní plochý design nebo ten dobře známý realistický. Pak se nelekněte, až se vám hra otevře v režimu celé obrazovky. Tím se má jen vylepšit váš herní zážitek.

Happy end za všech okolností

Avšak ať už vyhrajete či nikoliv, … No vlastně podívejte se sami! Vezměte to pěkně od začátku a dozvíte se, jak celá pohádka dopadne. Prozradit můžeme jen, že se bude jednat o happy end!

Vlastně to není až tolik web, jako spíše graficky krásně provedená prezentace o designu. Hned jak ji poprvé uvidíte, jistě si ji zamilujete jako všichni ostatní. Na awwwards.com i na cssdesignawards.com získává samá pozitivní hodnocení. Lidé jsou nadšení. Budete taky.

Takhle obrazově ji zobrazil tým inTacto na svém webu:

flat-realistic-design-2

flat-realistic-design-3

flat-realistic-design-4

flat-realistic-design-5

flat-realistic-design-6

flat-realistic-design-7

flat-realistic-design-8

flat-realistic-design-9

flat-realistic-design-10

flat-realistic-design-11

flat-realistic-design-12

flat-realistic-design-13

flat-realistic-design-14

flat-realistic-design-15

flat-realistic-design-16

flat-realistic-design-17

flat-realistic-design-18

flat-realistic-design-19

flat-realistic-design-29

flat-realistic-design-21

flat-realistic-design-22

Komentáře

Nahoru