Zajímavý web #95: Textastrophe – proč nevyužít toho, když někdo dobrovolně zveřejní své telefonní číslo?

Zajímavý web #95: Textastrophe – proč nevyužít toho, když někdo dobrovolně zveřejní své telefonní číslo?

Většina z nás si svoje telefonní číslo pečlivě střeží. Tedy aspoň ti, kteří již mají zkušenosti se situací, kdy je někdo, komu svěřili své číslo, začal až příliš často kontaktovat. A tak svá čísla často dáváme jen pečlivě vybraným lidem a nenabízíme je jako bonbóny kolemjdoucím nebo podezřelým chlápkům v baru. Zajímavé však je, že na inzerát, který někde vyvěsíme, číslo klidně napíšeme.

Craiglist je skvělým seznamem různých inzerátů ze všech možných oblastí. Existuje již od roku 1996, kdy ho založil Craig Newmark. Tenkrát ale nikdo netušil, do jakých rozměrů se rozroste.

Chcete prodat auto nebo motorovou pilu? Hledáte kostým na karneval? Sháníte apartmán pro romantický víkend? Chcete nabídnout své služby? Všechno tohle můžete na Craiglistu vyřešit. Jen tam hlavně do inzerátu nezadávejte své telefonní číslo. Mohli byste se totiž stát nic netušící obětí Textastrophe.

Ať už za webem Textastrophe stojí kdokoliv, zřejmě má spoustu volného času a dostatek kreditu (nebo nějaký dobrý tarif). Vybírá si totiž různé inzeráty z Craiglistu, u kterých je uvedené telefonní číslo, a reaguje na ně. Samozřejmě ne úplně vážně, naopak si z nich spíše dělá legraci.

A protože tyto vtipné konverzace dokumentuje a publikuje je Textastrophe.com, můžete je tam zhlédnout i vy a rovněž se pobavit. Je třeba dodat, že se nejedná o nic vymyšleného, veškerá komunikace je 100% reálná.

Luxusní párty Jak se odhlásit z newsletteru

sexycopuniform

horsecarriage

Spoustu podobných záživných vtipných konverzaci najdete na Textastrophe.com.

Komentáře

Nahoru