Zajímavý web #92: Postavte se vstříc výzvám!

Troufnete si na deset minut někde ve městě zmrznout? Dát 30 kliků? Jít na bobovou dráhu? Narvat si do pusy celou pěst? Podepsat se nohou? Vyfotit se s prsama neznámé holky? Ochutnat kobylky? Strhnout si depilačním páskem nohu? Otevřít sekt šavlí? Nahrát své posmrtné video? Pít v kostele? Vyfotit se s pozvraceným? Nebo na nějakou ještě neuvěřitelnější šílenost? Tak to čtěte dále… Tohle je něco pro vás.

Dude’s Bible je modla lidí, kteří se nebojí výzev, chtějí se něčím odlišit a být výjimeční. Poskytuje vám totiž obrovské množství různých výzev, které naplní váš život, a vy pak budete mít pocit, že jste ho jen nepromarnili. Tedy aspoň tak se popisuje Dude’s Bible.

Jsou ale lidé, kteří mají trochu jiný názor. Například podle Blesku je to hazardování se životem jen kvůli uznání ostatních. Jak to tak ovšem s bulvárními zprávami často bývá, je jejich článek poněkud zavádějící. Na Dudesbible.com se totiž neobjevují žádné úkoly, k jejichž splnění byste museli porušovat zákon. Naopak většinou se žádné zprávy nezmiňují o tom, že se tam objevují také prospěšné úkoly jako darovat peníze na dobrou věc nebo vzít si zvíře z útulku.

dudes_bible_dukazy

Není to tak dávno, co projekt Dude’s Bible představil svůj nový web. Ten vás dostane hned při prvním pohledu, kdy máte na výběr přihlásit se pomocí Facebooku nebo být staromódní a použít email. Ještě mnohem více vás to ale začne zajímat, když budete postupně rolovat dolů, číst si různé výzvy a sledovat důkazy, zda je dotyční skutečně splnili.

dudes_bible

Nakonec vám totiž pravděpodobně začne dost vrtat hlavou, že by možná taky nebylo úplně špatné, kdybyste se zapojili a zkusili splnit nějakou šílenost… Takže vstříc všem novým výzvám.

Komentáře

Nahoru