Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #86: Zbavte se otravných vánočních přání!

Vánoce už jsou za námi, takže přichází ten pravý čas na to, abychom se zbavili všech těch otravných kýčovitých přání. A to pěkně se vší úctou a za doprovodu stylové hudby.

Když vám přijde papírové přání poštou, zbavíte se ho jednoduše – stačí ho hodit do koše. V dnešní době se stále častěji posílají přání elektronická. A hodit do koše nějakou takovou nepovedenou fotku je snad ještě snazší.

Ale nepřijde vám to trochu obyčejné? Vánoce máme přece jen jednou v roce, a tak i když vám přání od příbuzných přijde kýčovité, stojí za to se ho zbavit originálnějším způsobem. A přesně k tomu je určen web www.uglygreetings.com.

uglygreetings

Jak napovídá jeho doména, zbaví váš všech ošklivých a nevkusných vánočních přání. Na webu se totiž nachází skartovačka, která všechna přání rozstříhá na proužky. Ty pak spadnou do odpadkového koše a je vyřešeno.

Kromě toho, že si můžete poslechnout veselou vánoční hudbu, uvidíte pěknou galerii vánočních přáníček a můžete jen vybírat, které z nich byste opravdu dostat nechtěli. Pochopitelně se tam ale můžete zbavit i těch svých přání, která vás iritují. Stačí je uploadovat a skartovačka si s nimi poradí.

Nápad vznikl nedaleko

Za původem originálního nápadu ani nemusíme chodit daleko. Za projektem stojí agentura Made by Vaculik z Bratislavy.

„Určite aj vám už prišli nejaké tie „krááásne“ péefky. Aby ste mali pokojné a veselé Vianoce, naložte s nimi, ako sa patrí. Dajte ich do nášho PF centrálneho úložiska a vychutnajte si obraz aj zvuk!,“ píše se na Facebooku Made by Vaculik.

Spěchejte na www.uglygreetings.com

Pokud budete rychlí, máte šanci získat i jedinečný pytel na odpadky, který si můžete na webu objednat!

Takže nezbývá než okamžitě navštívit web www.uglygreetings.com. A nezapomeňte si zapnout pořádně nahlas zvuk, ať nepromarníte jedinečnou šanci vychutnat si poslední zbytky kýčovité vánoční atmosféry!

Komentáře

Nahoru