Zajímavý web #82: Hrdinové z papíru

Pamatujete si na svého oblíbeného plyšáka z dětství? Byl to prostě ten jedinečný originální kousek, kterému se žádná jiná hračka nikdy nevyrovnala. I když někde na světě jistě existovala hromada podobných, sériově vyrobených hraček. Ovšem svému dítěti můžete udělat radost hrdinou naprosto originálním, kterého nikdo jiný mít nebude. Děti si ho totiž mohou samy navrhnout. O tom je projekt Panenkárna.cz.

Oživlý hrdina

Jednoduchý a účelný web vám hned na úvodní stránce představí čtyři jednoduché kroky, s jejichž pomocí můžete vlastnit naprosto originální panenku. Hrdina z představ vašeho dítěte se snadno stane skutečností. Stačí přimět dítě, aby ho nakreslilo.

Vy obrázek vyfotíte, spolu s pár dalšími údaji ho vložíte do formuláře a odešlete. V Ostravě si ho prohlédnou, ujasní si, jak by asi daného hrdinu vyrobili a zašlou vám cenovou nabídku. Pak už jen čekáte, kdy vám domů dorazí balík, kterým dokonale překvapíte své dítě.

Věrné kopie

panenkarna_1

panenkarna_2

panenkarna_3

panenkarna_4

panenkarna_5

Pod stromeček

No a pokud se vám to zdá jako dobrý tip na vánoční dárek, rozhodně neváhejte a okamžitě prostudujte bližší podmínky na webu panenkarna.cz. Jestli chcete mít panenku na Štědrý den doma pod stromečkem, musíte stihnout objednávku do 10. prosince!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru