Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #81: Flashová hra, která vás dostane

Zajímavý web #81: Flashová hra, která vás dostane

Nikdy by vás nenapadlo, že projíždění myší po prázdné obrazovce a poslouchání muže křičícího „kráva“ může být tak zábavné.

Zapomeňte na Xbox a PlayStation. Máme tu něco lepšího. Pusťte se do hledání neviditelné krávy!

Legenda o neviditelných krávách sice v Česku tolik známá není, ale pár zmínek o ní dohledáme. Neviditelná kráva prý byla poprvé neviděna v roce 1993. Byla vyšlechtěna pro výzkum, ale nějakým nedopatřením se dostala do volné přírody. Podle jiných teorií k nám však vlastně přišla z vesmíru.

Spousta lidí je nezvěstných proto, že je prý snědla neviditelná kráva. Tyto krávy totiž mají rády takovou půlnoční svačinku, takže nejčastěji je můžete potkat uprostřed noci. A nebo na webu findtheinvisiblecow.com. Ten legendu přibližuje velmi moderním způsobem.

Takhle probíhá hledání neviditelné krávy.

Takhle probíhá hledání neviditelné krávy.

Jen si to zkuste, jestli dokážete najít neviditelnou krávu pouhým pohybem kurzoru po obrazovce. A nezapomeňte si zapnout zvuk, protože čím blíže neviditelné krávě budete, tím hlasitější bude stále se ozývající „cow“.

Jak sami zjistíte, není to ve skutečnosti zas tak těžké, ale hlavně vás to určitě bude bavit. Nejlépe by hra měla fungovat v Google Chromu.

Momentálně již bylo nalezeno přes 1,5 milionu neviditelných krav. Takže to rozhodně musíte zkusit a najít pár dalších. A troufnete si je hledat i v úrovni experta?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru