Zajímavý web #77: Web pravého designéra

Zajímavý web #77: Web pravého designéra

Jak by podle vás měl vypadat web designéra? Rozhodně by z něj mělo všemi pixely zářit, že jeho majitel v oblasti designu opravdu něco umí, to je bezpředmětné. A právě to se skvěle povedlo Robbymu Leonardimu. Při pohledu na jeho hravě řešený web vám zřejmě trochu klesne čelist.

Na webu rleonardi.com si přijdou na své designéři, milovníci infografik, ale třeba i vášniví hráči. Stačí si vybrat, jakou cestou se vydáte.

1. Portfolio

Pokud máte rádi příšerky, textury a pohyblivé věci, bude se vám tady líbit. Místo projektů, na kterých Robby pracoval, vás mnohem více zaujmou otevírající se okenice a poznámky pověšené na šňůře.

portfolio

2. Interaktivní přehled

Tady si více užijí hráči. Postupujete tady totiž přes 4 levely. Postupně se dozvídáte něco o autorovi. O tom, jak dobrý je animátor, designér či kodér, o tom, kde žije, o tom jaký sport má rád, jaký používá software a jaké webové technologie, co zvládá ve 3D, kde všude pracoval a co tam dělal a jaké jsou jeho největší úspěchy. A pak? No pak přece dorazíte do cíle. Konec hry. Ale nezoufejte, můžete to klidně vzít ještě jednou pozpátku. Zkuste si to sami.

review

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru