Zajímavý web #75: Zbavte se spamu

Zajímavý web #75: Zbavte se spamu

Unroll.me už není žádnou novinkou a za celá ta léta své existence si získal dostatek podpory od spokojených uživatelů. Nabízí totiž velmi užitečnou službu – zbaví vás všech otravných zpravodajů a podobné nevyžádané pošty.

Unroll.me právě včera získal novou funkci s názvem „Contact Blocking“. Ano, dělá přesně to, co napovídá její název. Ve free webové aplikaci si nyní můžete vytvořit krátký seznam kontaktů, které vám v nedávné době poslaly spam, a pak stačí kliknout na tlačítko „Block“. A už nikdy od nich neobdržíte žádný email.

unrollMe

Unroll.me přes 100 000 uživatelů a podporuje většinu emailových klientů včetně Gmailu, Outlooku, Yahoo, AOL nebo iCloud. Je pravda, že mnozí poskytovatelé emailu již přišli s vlastní možností blokace a filtrování nevyžádané pošty, ale pokud zjistíte, že vám tyto možnosti nestačí, rozhodně není na škodu popřemýšlet o Unroll.me.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru