Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #44: Naučte se podvádět

Petr Jeník zastává názor, že podvádět je nejjednodušší způsob, jak vydělat spoustu peněz. A bez námahy. Podvést se dá prý prakticky kdokoliv, stačí jen znát tu pořádnou techniku. A tu vám ve Škole podvodů poradí.

Asi před dvěma měsíci u nás vyšel článek o milionových impériích. Petr Jeník tam ostře kritizoval živé setkání jednoho takového impéria. Pak ho ale už asi začalo štvát, že lidé právě takovým věcem věří, a tak to zkusil také. Asi chce jednoduše zjistit, jestli lidé skutečně budou věřit každé blbosti. 🙂
A oni asi věří. Nebo z toho mají jen legraci? Tak či tak, za prvních pět hodin spuštění webu Školy podvodů na něj zavítalo něco kolem 1500 lidí.

Škola podvodů přichází s jasnými názory.

Škola podvodů přichází s jasnými názory.

Jak to tak bývá, každé milionové impérium nabízí pár lekcí zdarma, ty další tutoriály už jsou placené. Ve škole podvodů jsou pro vás zatím připravené tři lekce a všechny jsou zdarma. Tipy na podplacené zápasy, garanci pozic ve vyhledávačích a reklamu na auto. Netušíte, jak se v těchto záležitostech podvádí? Škola podvodů vás to naučí.

Zapomeňte na heslo „S poctivostí nejdál dojdeš“. Jak vás Petr Jeník láká:

„Sledujte prostě Školu podvodů a budete v balíku. A když se vám nebude chtít podvádět, tak se aspoň dozvíte, jak to ostatní dělají, a už se vám nestane, že podvede někdo jiný vás.“

Komentáře

Nahoru