Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #40: Televizní zprávy výhradně o vás

Mentos v rámci své kampaně „Stay fresh“ vytvořil aplikaci, která si vezme vaše údaje z Facebooku a vytvoří z nich celé televizní noviny (nazvané „Fresh news“), které vypovídají jen o vás a vašich přátelích.

Chcete se stát nejvíce sexy člověkem roku? Dozvědět se, že jste fanouškem číslo jedna Marka Zuckerberga? Zrekapitulovat si, které přátele jste si za poslední týden přidali? Tak to rozhodně musíte navštívit web mentosfreshnews.com a nechat si vytvořit speciální personalizované zprávy.

mentosFreshNews

Těmi vás provedou tři moderátoři, kteří se chovají opravdu tak, jak by člověk čekal. Neustále se pošťuchují, Ted podá Mirandě během zpráv její spodní prádlo, Gary na konci zapomíná, jak se jmenuje. Povedená trojka. Možná vás jen trochu pobaví zdařilé „anglické“ čtení našich českých jmen.

A proč to Mentos dělá? Mezinárodní marketingový ředitel uvedl, že jsou si vědomi toho, že se jejich značka musí nějak prosadit. A v dnešním sociálním světě se musí snažit o komunikaci se svými zákazníky.

Pokud vás zprávy zaujaly, můžete si je uložit nebo sdílet se svými přáteli. A v případě, že se o sobě chcete dozvědět ještě něco, můžete to zkoušet klidně několikrát. Pro každého uživatele prý existují miliony různých kombinací.

Komentáře

Nahoru