Zajímavý web #34: Snapito.com – udělejte si printscreen celého webu

Zajímavý web #34: Snapito.com – udělejte si printscreen celého webu

Službu Snapito.com využijí zejmén webový vývojáři, kteří potřebují udělat screen celého webu, jež je scrollovací (tzn. se vám nevejde na obrazovku). Jednou z možností je natípat celý web po částech. Tedy udělat několik výřezů. To je však zcela neefektivní postup. Jak tedy udělat onen obrázek daného webu?

Stačí vzít URL daného webu a nebo podstránky a vložit jej do Snapito.com. Systém vám pak udělá snímek celého webu (tedy nejenom snímek obrazovky, ale všech prvků na webu), bez ohledu na jeho šířku či výšku. Obrázek si pak můžete stáhnout přímo do počítače. Stačí kliknout na vytvoření obrázek a dát „Uložit obrázek jako“ a uložit jej do libovolné složky. Oceníte to skutečně právě v případně, kdy chcete někomu poslat screen celého webu a nechcete jej posílat po částech.

Snapito.com

Snapito.com – online nástroj pro vytváření screenshotů celého webu

Nástroj najdete na adrese: Snapito.com

Komentáře

  • To se hodí, ovšem až to budu potřebovat, tak si stejně nevzpomenu jak se ta služba jmenuje.. a to i když jí budu mít v záložkách :-D

    • Ja vím, ale když si zapamatuješ jako já hesla screenshot website, Snapito, screenshot, screenshot HTML website, tak už budeš vědět, hledám to pravidelně, tak mi přišlo fajn to dát sem, věřím, že ne úplně každý tuto stránku zná a používá :-)

Nahoru