Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #139: Vše pro správného hokejového fanouška

Zajímavý web #139: Vše pro správného hokejového fanouška

Pokud fandíte hokeji, jaké weby sledujete? Kde se dozvídáte výsledky zápasů, informace o klubech a hráčích, aktuální pořadí v tabulce? Dokážete si představit, že byste tohle všechno měli na dosah ruky na jedné stránce? Jde to.

Koukněte na Hokejportal.cz. Najdete tam hokejové zprávy, výsledky, tipy a statistiky. Hned na úvodní stránce máte přehled všeho nejdůležitějšího. V levém sloupci jsou hokejové zprávy o přestupech, zápasech a týmech. V pravé části je tabulka aktuálních zápasů, které se nedávno dohrály nebo stále probíhají.

extraliga

Extraliga aktuálně

Nahoře v menu je hned několik nejsledovanějších hokejových soutěží: Tipsport Extraliga, EBEL, NHL, KHL. To ale neznamená, že byste na webu nic jiného nenašli. Věnují se i nižším a méně známým soutěžím, jako je AHL, MHL nebo 1. hokejová liga.

Přehled o hokeji z celého světa

Navíc se můžete zaměřit přímo na hokej v jednotlivých evropských zemích. Budete mít přehled o tom, co se děje v hokejovém zahraničí a jaké je pořadí v tamních soutěžích.

Podle toho, v jaké sekci webu se budete nacházet, budou se vám v horní části měnit ikonky klubů. Jestliže budete sledovat český hokej, budou tam české kluby, v kategorii KHL uvidíte pochopitelně ruské týmy, které hrají KHL, a tak dále. Jakmile na nějaký z nich kliknete, budete si moci prohlédnout přehled jejich posledních zápasů – filtrovat je můžete podle toho, zda se hrály doma nebo venku. Podívat se samozřejmě můžete taky na rozlosované zápasy, které se chystají, na to, jak se jim vede v tabulce a jaké jsou novinky v týmu.

tymy_nhtl

Ikonky týmů NHL

Nechybí samozřejmě informace o připravovaném Mistrovství světa 2015. Postupně přibývají články a veškeré informace, které se dostávají na povrch. Na hokejportal.cz najdete všechno, co se o MS 2015 v současné době vědět dá – aktuální zprávy, rozlosování, rozpisy zápasů, týmy. Dokonce už mají připravenou kategorii Dnešní výsledky, takže až se začne, budete informováni o každé věci, která se na MS šustne.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru