Zajímavý web #136: Kubova webová hra – zvládnete dojít až do síně slávy?

Na internetu občas narazíte na různé věci. Některé vás šokují, další překvapí a jiné pobaví. Některé vám dokonce pěkně potrápí mozek. Třeba jako Kubova hra. Těžko říct, jaký Kuba ji vlastně vymyslel, na webu se o autorovi nic neuvádí, nicméně nápad je to skutečně zajímavý.

Začínáte na webové adrese kubovahra.chytrak.cz. Tam si přečtete instrukce. Prvním úkolem je přepsat adresu na „kubovahra.chytrak.cz/1.html“.

A na tomto principu je vlastně postavená celá hra. Jen přepisujete názvy cílových HTML souborů, na které se odkazujete. Jenže vy ty názvy souborů neznáte. Jsou ukryté v různých hádankách. Nejdříve dostáváte nápovědy, pak už to prý máte zvládnout bez nich.

level_dva

Nejdřív je to jednoduché

Do síně slávy to zvládnou jen ti nejlepší

A když se vám zadaří, budete se moct zapsat do síně slávy, která je sice trochu podivně očíslovaná, ale to nevadí. Už na první pohled je vidět, že zase tolika lidem se hra dohrát nepodařila. Sám autor dodává, že to jsou „magoři co to dohráli nebo hekli“.

Zvládnete se k nim přidat? Kdyby se to náhodou někomu z vás povedlo, budeme vám strašně vděční, když nám dáte do komentářů vědět, jak se dostat z pátého levelu… 😀

5_level

Tušíte někdo, jak se dostat dál?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru