Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #134: Zahrajte si na Zemana

O našem panu prezidentovi Zemanovi se mluví skutečně hodně. Stačí se jenom podívat, jak často o něm píšeme na Objevit. Nyní na motivy našeho „populárního“ prezidenta vznikla flashová hra s příznačným názvem PussyWalk.

V této hře se zhostíe role našeho prezidenta a vašim úkolem je se dostat ke korunovačním klenotům. Že to zní jednoduše?  Asi jsme se zapomněli zmínit, že vaše postava má problémy s podnapilostí virózou.

Překážky jsou rovněž vtipné...

Překážky jsou rovněž vtipné…

Naštěstí při této epické výpravě po jedné místnosti máte k dispozici několik životů, které navíc můžete získat i sbíráním lékům proti viróze. A ty se vzhledem k několika překážkám budou hodit.

V cestě vám budou například autíčka, ruská ropa nebo schody. To celé bude doplněno v pozadí známou hudbou – remixy známých hlášek a projevů našeho prezidenta. Jsme si tedy jistý, že vás tato hra bude bavit. Aspoň pár minut.

Vysněné klenovační klenoty nejsou zas takovou výhrou...

Vysněné klenovační klenoty nejsou zas takovou výhrou…

Když to dohrajete, tak se vám odemkne jeden speciální herní mód. Jaký? To zjistěte sami… 🙂

 

A rovněž se zapíšite do tabulky vítězů...

A rovněž se zapíšete do tabulky vítězů…

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru