Zajímavý web #131: Je ten čůr*k ještě prezidentem?

Zajímavý web #131: Je ten čůr*k ještě prezidentem?

Po naprosto neopakovatelném vyjádření pana prezidenta v Hovorech z Lán se českým internetem začaly šířit různé vtípky. Nejvíc to žije na sociálních sítích, kde se neustále množí různé stránky a obrázky proti prezidentovi. Ovšem občas vznikne i něco tak velkolepého jako celý web.

Jestli tenhle výtvor tedy vůbec lze nazývat webem… Každopádně mrkněte na adresu jetencurakjesteprezidentem.cz a uvidíte sami. Jak napovídá doména, stránka vám nabízí jednoznačnou odpověď na tuhle palčivou otázku. Takže kdybyste měli pochybnosti, víte, kde to zjistit.

je

Stránka ale rozpoutala docela bouřlivé diskuze. Například František Kubásek se na blogu iDnes vyjádřil, že už je to skutečně přehnané a že je to totální debilita, když po najetí na stránku uvidíte jen slovo “Je.”.

“Uvědomte si, že jakkoliv se prezident vyjadřuje, vytvořit stránku jetencurakjesteprezidentem.cz a po jejím kliknutí pouze slovo “JE”, je totální debilita. Takhle se autor a všichni, kterým se to líbí, dostanou na úroveň těch nejpodlejších idiotů a pokrytců, kteří jako sprosťáci sami kritizují někoho za sprosťáctví.”

Tak co na to říkáte? A čekáte na dobu, kdy tam bude napsané “Není.”?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru