Dnes vyšlo 1 článků

Zajímavý web #130: Jak vypadá webové peklo

Žijeme v 21. století, aktuálně je v kurzu minimalistický design, takže nikde není nic přeplácaného, všechno je hezky čisté. Tedy většinou. Existují totiž weby, které současné trendy absolutně nerespektují. A to je pak opravdu radost, když na nějaký takový narazíte.

Detailně si to můžeme ukázat na webu www.nastrelovani-nausnic-doma.cz. Naprosto tam nestačíte sledovat, kde se co děje. Jste zmatení, protože se na všech stranách něco hýbe (sluníčko koulí očima, v krbu hoří oheň, …) a do toho na vás ještě začne mluvit Lucie Mošovská, která služby nastřelování náušnic v ordinaci nebo u vás doma nabízí. Když ji nebudete chtít poslouchat, stačí kliknout a ona zase odejde. Má to ale za následek to, že se vám přehraje znělka notoricky známé písničky Sluníčko, sluníčko.

nastrelovani-nausnic

A to ještě ani nevidíte, jak to všechno bliká a hýbe se

Interaktivita na webu je super, ale čeho je moc, toho je příliš. Interaktivní je tu naprosto všechno. Na co najedete myší, to se změní. Občas vás překvapí i nějaký ten zvuk. A když už na něco kliknete, vyskočí na vás další animovaná tabulka. Prostě lahůdka každého webdesignéra!

Komentáře

Nahoru