Zajímavý web #123: Magická pomoc pro všechny, kteří jsou v koncích

Zajímavý web #123: Magická pomoc pro všechny, kteří jsou v koncích

Každého občas v životě potká situace, kterou by si přál nezažít. Někdy se dokonce sejde víc takových špatných záležitostí a vy pak máte pocit, že je váš život fakt k ničemu. Tak moc byste si přáli, aby zase všechno bylo v pořádku. Jenže dobře víte, že to nelze zařídit jen tak mávnutím kouzelného proutku.

No i když… Tím kouzelným proutkem to sice vážně nejde, ale máme tu alternativní způsob. Stačí jediné tlačítko a váš život bude zase OK. Jen se podívejte na web make-everything-ok.com.

Prostě zmáčknete tlačítko a je to. Objeví se vám hlášení, že se pracuje na tom, aby bylo všechno OK. Jakmile doběhne zelená ke konci, ještě se vám zobrazí informativní tabulka. V té je napsané, že je teď všechno OK a pokud ne, máte zkontrolovat nastavené svého vnímání reality…

make-everything-ok-in-progress

To víte. Dát váš život do pořádku chvíli trvá.

Všechno dávat do pořádku můžete i z mobilu

Vypadá to, že autory zázračného nápadu jsou Yury Fonareff a Dmitry Nikolajev z Ruska. Těžko říct, kolik nad ním strávili času a jak moc bylo náročné naprogramovat tlačítko, které urovná všechno ve vašem životě. Nicméně kluci to zvládli na 79 řádcích HTML kódu a 27 JavaScriptu.

A pokud máte vážně lepší pocit, když tlačítko zmáčknete, rozhodně si pořiďte i mobilní aplikaci, abyste se takhle mohli uklidňovat. Toto magické tlačítko je totiž dostupné pro Android, Windows Phone a dokonce i Blackberry. Jen na iOS se vykašlali.

Jste naštvaní, že na milovníky jablíček zapomněli? To nevadí, zamiřte na make-everything-ok.com a všechno bude zase dobré.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru