Zajímavý web #121: Sdělte to anonymním e-mailem

Každému z nás se občas stane, že bychom někomu něco tak rádi sdělili, jenže na to nemáme odvahu. Teď ale přichází naše naděje. Nový web vám umožní poslat anonymní email prakticky komukoliv. Teď už můžete sdělit všechno pěkně na rovinu.

Nápad anonymního emailu není ničím zcela novým, ale tvůrci justleak.it doufají, že právě jejich projekt tenhle nápad zpopularizuje. Čeká vás totiž hezké a jednoduché rozhraní a dokonce možnost zvolit si, zda chcete svůj anonymní vzkaz poslat jako přítel, kolega, rodinný příslušník, přítel přítele nebo jednoduše ‚někdo‘.

justleakit

Pokud chcete anonymní email poslat, musíte nejdříve souhlasit s „Do’s and Don’ts“, což jsou takové podmínky Leak komunity. Vysvětlují vám tam, že máte anonymitu využívat pro dobro, nemáte lidi šikanovat, obtěžovat, spamovat, vyhrožovat jim či jinak používat výhody Leak ke způsobování bolesti jiným lidem.

Vyzkoušejte to sami na justleak.it.

leak-sent

Má to snad jen jediný háček. Některým lidem zprávy z Leak chodí do spamu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru