Zajímavý web #119: Pro všechny designéry, kteří hledají ztracenou motivaci

Zajímavý web #119: Pro všechny designéry, kteří hledají ztracenou motivaci

Občas se vám prostě stane, že se vám nic nedaří a všechno je k ničemu. Vlastně si hlavně vy připadáte k ničemu. Možná je to tím, že vás už dlouho nikdo nepochválil. Vždyť se říká, že je lepší lidi třikrát pochválit, než jednou zkritizovat. Pokud vás tedy zrovna nikdo nechválí, nemusíte si s tím už dělat starosti. Tenhle web to vyřeší za vás.

Dribbble.com je skvělým webem pro všechny designéry a grafiky. Ať už pro ty profesionální, nebo jen pro ty, kteří se grafice věnují sami a hledají inspiraci. A vlastně nejen pro tvůrce, ale i pro všechny, kteří hledají vhodného grafika pro nějaký svůj projekt.

Pokud Dribbble aktivně používáte, zřejmě víte, jak to tam chodí. Někdo se podělí o svůj výtvor a lidé hned začnou komentovat, jak je to úžasné, skvělé, jak je dokonalý grafik, jak v tom vidí tu energii a podobně.

absolute-magic

Fantastická práce. Je to tak krásné. Jednoduché a nádherné!

Vlastně je to tak nějak pořád dokola. Co by se taky dalo vymýšlet za jiné pochvalné komentáře. I tyhle pro motivaci stačí. Nebo aspoň to tak vidí autor www.designermotivation.com.

a_plus

Na www.designermotivation.com se totiž dočkáte pochvalných komentářů, které pochází právě z Dribbble. Komentáře se po určitém časovém intervalu samy mění, uveden je vždycky i jejich autor. Navíc k tomu všemu máte v pozadí nějaký romantický výjev a hraje písnička od Enyi, která má navodit pocit klidu. Autor dole uvádí, že jeho web má být vlastně takovou zpětnou vazbou pro všechny demotivované designéry.

this-is-really-nice

Takže až ze sebe zase jednou budete nešťastní, přijďte si na www.designermotivation.com pro trochu chvály. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru