Dnes vyšlo 1 článků

Zajímavý web #117: Kolik času jste strávili nad seriály?

Seriály. Zajímalo vás někdy, kolik jste mohli ušetřit času tím, že byste místo nich dělali něco zajímavějšího? Nebo vás jenom zajímá, jak dlouho bude trvat, než se dostanete k aktuálního dílů série, aby jste zase byli „in“? Stránka Tiii.me má odpověď.

Je to vcelku jednoduché. Stačí na této stránce zadat seriál, který jste již viděli. A číslo napravo označuje počet sérii, které jste viděli. Pak stačí kliknout na šipku a ukáže se Vám čas a série se přičte do vašeho seznamu.

kreslene_veci

I kreslené seriály jsou pořádnými žrouty času…

Akorát se zde nabízí jedná nevýhoda. Celá stránka je totiž v angličtině. A vyhledávání vychází z trakt.tv, takže zde nenajdete české seriály. Nicméně stejně pochybujeme, že se někdo na ně dívá.

Už zde bývá jediný problém. Co když se díváte na nějaký americký seriál, ale neznáte jeho název angličtině? V tom případě vám pravděpodobně pomůže vyhledávání na csfd.cz. Zde stačí zadat název seriálu a poté najet na jeho profil.

Pod jeho názvem v češtině totiž uvidíte jeho název v originálním, popř. v anglickém jazyce.

csfd

Tak, a teď už vám nic nebrání abyste se mohli podívat, kolik jste času nad těmi všemi seriály strávili. A rovnou se můžete i zamyslet, jestli vám to stálo za to.

A pokud se na seriály nedíváte, tak se můžete podívat na svůj strávený čas u LoL či her na Steamu.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru