Dnes vyšlo 15 článků

Zajímavý web #109: Co vznikne, když spojíte Flappy Bird a 2048?

Tyhle dvě hry určitě znáte. Flappy Bird rozhodně není třeba představovat. Jeho hlavní vlna už sice pominula, ale zapomenout se na něj nedá. A 2048? V téhle hře jde úplně o něco jiného, avšak minimálně jednu věc má s Flappy Bird společnou – taky je velkým hitem. Všichni se snaží spojit kostičky, aby vzniklo číslo 2048. A když už jsme u toho spojování… Co myslíte, že vznikne, když spojíte Flappy Bird a 2048?

Je to jednoduché. Vznikne Flappy 2048. Je třeba říci, že se objevilo už více klonů spojujících zrovna tyto dvě hry. Mnoho z nich je dostupných také jako mobilní verze. Avšak my se podíváme na jednu webovou.

Flappy2048.com se prakticky více blíží Flappy Bird. Základní princip totiž zůstává stejný, jako byl u létajícího ptáka. Lítáte klikáním na myš nebo mezerník a musíte se trefit do správného místa, abyste proletěli. Avšak místo ptáka lítáte s okřídlenými čísly.

Kdo zná 2048, intuitivně pochopí, že se musí trefovat do stejných čísel, se kterými zrovna letí. Začínáte s jedničkou, musíte proletět jedničkou a vznikne vám dvojka. Pak proletíte dvojkou a máte čtyřku. Jediný rozdíl však je, že rozhodně neskončíte, když dosáhnete čísla 2048. Tahle hra jde do ještě mnohem vyšších hodnot. A když se dostanete za větší čísla, číselné řady se dokonce začnou pohybovat.

flappy-game-over

Po prohře můžete sdílet své skóre na Facebooku.

Troufnete si? Flappy2048.com!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru