Zajímavý web #100: Přizpůsobte svůj web stylově tomu, co děláte

Studio Dark Igloo z New Yorku má opravdu stylový web. Pokud je chcete kontaktovat, musíte nejdříve zvládnout hru, která vypadá jako z minulého století.

Sekce „Kontaktujte nás“ obvykle nebývá ničím příliš zajímavá. Ale web Dark Igloo je prostě originální a boří mýty. Studio z New Yorku loni redesignovalo svůj web. Celý darkigloo.com vás tedy rozhodně zaujme. Ale to hlavní přijde tehdy, když zavítáte na Contact Us.

Nečeká vás žádný nudný seznam kontaktů nebo kontaktní formulář. Místo toho se ponoříte do retro hry, ve které musí obálka proletět dráhu a tím odblokovat kontakt, který potřebujete.

contact-us-game

Obálku ovládáte pochopitelně šipkami. Vpravo dole se vám měří čas, zobrazuje vaše rychlost a kolik cesty vám ještě zbývá. Jako u klasických podobných her se rychlost snižuje, když vyjedete z dráhy.  V cíli na vás za odměnu vykoukne krásná slečna a samozřejmě dostanete potřebný kontakt. Písmenkem si budete moci vybrat, zda chcete společnost kontaktovat přes Facebook, Twitter nebo email, a okamžitě budete přesměrováni.

contact-us-end-of-game

Rozhodně je to skvělý nápad, který ve vás vyvolá pocity nostalgie. A snad každý musí uznat, že je hezké vidět takovou společnost, která se může pyšnit kreativním i nápady.

Zkuste si to sami na contact.darkigloo.com.

Komentáře

Nahoru