Zajímavost: Mapy tak krásné, že do kapsy strčí Google Maps

Zajímavost: Mapy tak krásné, že do kapsy strčí Google Maps

Dnes nám byl do redakce zaslán odkaz na webovou stránku, kterou jsme doposud neznali. Věříme, že mezi našimi čtenáři bude takových více a proto jsme se rozhodli Vás na ní upozornit. Asi každý někdy ve chvíli volna zkoušel cestovat světem po Google Maps, Google Earth a podobně. Je to krásné, prohlédnete si naši planetu, jednotlivé státy a místa, kam se normálně možná nikdy nedostanete.

Odkaz, který nám přišel, rovněž odkazoval na podobnou stránku, přesněji na „Ovi Maps 3D„. Ty nás nadchly a mnoho z nás hned vyhrklo větu: „Kam se hrabou Google Maps?„.

Je to samozřejmě náš vlastní názor, ale Vy sami se můžete přesvědčit. Mapy jsou krásně zpracované, města jsou poměrně detailní a ovládání mapy je komfortní. Mapy si můžete naklánět, měnit úhel pohledu, otáčet se a libovolně se pohybovat. V nabídce si dokonce můžete vybrat řadu slavných měst, jako je například New York.


Náhled New Yorku z Ovi Maps.com

Mapy samozřejmě nabízí i možnost 2D pohledu, který se dá přepnout v pravém horním rohu obrazovky. Pro prohlížení map je nutná instalace doplňku, která trvá pár vteřin.

Zdroj: Ovi Maps.com

Komentáře

Nahoru