Dnes vyšlo 15 článků

Zahrajte si s Googlem solitér a piškvorky

Google nyní umožňuje hrát hry přímo ve výsledcích vyhledávání. Když budete hledat hry solitér či piškvorky, můžete si ihned zahrát, aniž byste klikali na některý ze zobrazených odkazů.

Stačí zadat do vyhledávacího pole na Googlu názvy těchto her, tedy buď „piškvorky“ anebo „solitaire“. Zobrazí se vám herní prostředí přímo ve výsledcích vyhledávání. U obou her si můžete vybrat úroveň obtížnosti. A piškvorky si dokonce můžete zahrát proti jinému hráči, který sedí vedle vás. Nám se zatím podařilo spustit pouze hru piškvorky.

piškvorky

Kromě her internetový vyhledávač implementoval do vyhledávání také zvuky zvířat, které si můžete ve vyhledávání přímo přehrát. Ale tato možnost je zatím v České republice nedostupná.

Screen Shot 2016-08-25 at 10.47.36 AM

Zdroj: The Verge

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru