Zahrajte si na uklízeče a šůrujte vnitřnosti mimozemšťanů v této first-person hře

Hráči jsou zvyklí vstupovat do neznámých a tajemných světů, které jsou samozřejmě extrémně nepřátelské a nevhodné k životu. Proto nezbývá nic jiného, než v zájmu přežití pozabíjet, co se dá, a projít středem toho krveprolití vstříc další misi. Ale kdo po vás ten svinčík uklidí?

Hra Visceral Cleanup Detail přináší poněkud odlišný pohled na zábavná mimozemská jatka. Nyní není vaším úkolem je způsobit, nýbrž pěkně uklidit.

Prostředí: Vesmírná stanice po dvojnásobných jatkách

Ve hře vystupujete v roli uklízeče, který prochází po chodbách vesmírné stanice, kterou napadli mimozemšťané a vyhladili většinu její populace. Naštěstí se mezi zbývajícími přeživšími objevil jeden geroj, který pro změnu vyvraždil všechny mimozemšťany.

Hrdina po sobě ten svinčík samozřejmě neuklidil a ta špinavá práce zbyla na vás. Vybaveni mopem a párem gumových rukavic nemáte na výběr nic jiného, než se o ten krvavý nepořádek důkladně postarat.

Hra vznikla během desetidenního herního jamu a na svědomí ji má Runestorm. Hra byla vytvořena pomocí kitu Unreal Development a je dostupná ke stažení.

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/11/visceral-cleanup-detail/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/07/11/visceral-cleanup-detail/

Komentáře

Nahoru