Zahradní grily Weber na vaši zahradu

Grilování patří k oblíbeným zábavám při teplých letních večerech. Tento trend k nám sice přišel z USA, nicméně někteří Češi už dokážou na grilu připravit takové speciality jako ti nejlepší američtí kuchaři. Bez pořádného vybavení to ale jde jen těžko. Chcete-li i vy pro svou rodinu nebo přátele připravovat nejrůznější grilované dobroty, pořiďte si zahradní grily Weber.

Jsou sice borci, co dokážou grilovat prakticky na čemkoliv, co doma najdou, ale… No sledujte sami.

pc-grill

Gril na obrázku výše by se dal s trochou nadsázky považovat za klasický typ na dřevěné uhlí. Pro zahradní grilování je určitě vhodný, dřevěné uhlí se dnes dá koupit v kdejakém supermarketu. Musíte ale počítat i s dřevem, kterým na začátku gril rozpálíte. Až pak se do něj dává uhlí. Ne každému ovšem vyhovuje přepalovaný tuk – z masa odkapává rovnou na uhlí a odtud se zase vypařuje. A právě v takovém případě přichází na řadu elektrická varianta.

Elektrické grily užijete celoročně

Čím dál více lidí si pořídí raději elektrický gril, protože ten mohou využívat celoročně. Existují i opravdu přenosné varianty, které položíte doma na kuchyňskou linku, zapojíte do zásuvky a uděláte si príma oběd třeba i v lednu. Nevýhodou je právě ta nutnost zásuvky, venku to může být trochu problém.

Určitou možností jsou i plynové grily využívající plyn z propan butanové lahve. Nejsou ovšem tolik oblíbené, protože jsou docela drahé na pořízení v porovnání s jinými variantami.

elektricky-gril-weber

Zkuste hledat zahradní grily Weber

Toužíte si letos už konečně pořídit nový gril, nebo vám ten starý dosloužil, a chcete vybrat skutečně kvalitní model? Zkuste zahradní grily Weber. Objednáte si je přes internet – třeba rovnou i s potřebným příslušenstvím. Odborníci na zahradní grily Weber vám navíc telefonicky ochotně poradí, jaký typ by byl nejlepší právě pro vaše potřeby.

Zdroj fotek: Seniorarc, Grily Weber

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru