Začínají se vyrábět sportovní bundy s vyznamenáním podle režiséra Sedláčka!

Začínají se vyrábět sportovní bundy s vyznamenáním podle režiséra Sedláčka!

Mluví o tom celá republika. Režisér Sedláček se v úterý, v den výročí založení Československa, opravdu překonal. Místo vhodného obleku si na předávání vyznamenání vzal fleecovou bundu. A to bychom nebyli Češi, kdybychom si z toho nedělali legraci. Jedna sportovní firma začala prodávat limitovanou edici bund s vyznamenáním a příhodným názvem SEDLÁČEK.

Zatímco český guru etikety Ladislav Špaček volá na poplach, veřejnost se na adresu vyznamenaného režiséra skvěle baví. Klasickými vtípky takové „švejkování“ začíná a většinou končí. Tentokrát se, ale posouvá tato pověstná vlastnost Čechů o další stupeň.

Jedna česká sportovní firma se totiž rozhodla, že vyrobí unikátních 10 kusů identické bundy i s vyznamenáním. Pokud tedy nepočítáme tu Sedláčkovu, pak se u nás v ČR o každou takovouto bundu popere milión lidí a ta se tak může stát poměrně zajímavým a cenným sběratelským kouskem.

Pomoc nebo skrytá reklama?

Firma to evidentně nedělá pro výdělek, neboť výtěžek z prodeje poputuje jako pomoc pozůstalým padlých vojáků Armády ČR v zahraničních misích.

Takovýto nápad, ale skvěle na sportovní firmu upozorní a mohl by mít reklamní podtext. Tak či tak. Zda-li chcete být vyjímeční a pobavit například kolegy ze školy či práce, tak si připravte necelé dva tisíce korun.

Odkaz na internetový obchod zde.

Zdroj obrázků: eshop.atexsport.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru