Začalo to na Facebooku, teď je toho plný internet. ČR skloňuje jméno Iveta Bartošová

A černý humor na sebe nenechal dlouho čekat. Zde je sbírka těch nejdrsnějších a nebrutálnějších vtípků z per (brků) online mistrů černého humoru. Asi není žádným překvapením, že to má na svědomí Stay (Z)Mrd.

Zpěvačka Iveta Bartošová spáchala v úterý 29. 4. 2014 dopoledne s největší pravděpodobností sebevraždu, když skočila pod vlak, následkům zranění na místě podlehla. Tato zpráva se objevila na Facebooku a zprvu ji nikdo nemohl uvěřit. Skočila pod vlak. Informaci potvrzují nejen lidí z města, ale také nepřímo Josef Rychtář (Macura zatím nic). A pak to šlo ráz na ráz. Objevily se první černé komentáře v podobném duchu. Zajímavé je, že jako první o tom věděl Robert!

Screenshot_12

Screenshot_1

Screenshot_8 Screenshot_7 Screenshot_4

Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_5 Screenshot_6Screenshot_10 Screenshot_9

A nejlépe si s touto zprávou poradili v TV Hovna, kde pouze developeři byli zklamaní, že zde nešel dát ještě větší banner, který by nebyl omezen šířkou a výškou displeje.

zazij-nejlepsi-den-v-roce

 Screenshot_14

Screenshot_15

Jak je vidět, dá se Ivetina smrt spojit prakticky s čímkoliv. Stačí trochu fantazie a můžete se na ní také přiživit. Na auto.cz například rozebírají Ivetu jako řidičku.

iveta-bartosova-skodas

Jak informoval Daniel Dočekal, tweetoval o tomto článku i Renault. Než tedy svůj tweet smazal.

renault-bartovova-fail

Že přestřelili, si zřejmě uvědomili i na Facebooku Prima COOL. Jejich fotomontáž je totiž sporná. Někomu se jeví jako povedená, někomu jako přehnaná. Každopádně ji raději smazali. To však neznamená, že se nešíří dále. Jakmile jednou něco zveřejníte na sociálních sítích, smazání vám už nepomůže.

prima-cool-stahnul-si-nekdo

Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit. Monstrum, o němž se nemluví. V mládí vojel dort a dostal do nosu. Temná strana Objevit.

Komentáře

Nahoru