Dnes vyšlo 1 článků

Zabil teenagera a s úsměvem o tom psal na Facebooku

Zabil teenagera a s úsměvem o tom psal na Facebooku

Muž z Minnesoty narazil do dvou vozidel. V jednom byl šestnáctiletý mladík, který nehodu nepřežil. Jenže řidič vrah, který prý neboural poprvé a dokonce ani nemá řidičák, si z toho nedělal žádnou velkou hlavu. Dokonce na Facebooku směle publikoval fotku vraku a okomentoval ji usměvavým smajlíkem.

Pokud byste způsobili autonehodu, zabili člověka v tom autě, ujeli, narazili do dalšího auta a to taky zdemolovali, co byste udělali? Určitě byste na Facebook nenahráli fotku jednoho z aut, které je viditelně zničené, a nepřidali komentář: „Takhle vypadá přední část po tom, co jsem s ní udělal lol.“ A určitě byste na konec ještě nepřidali usměvavého smajlíka.

mike-vanwagner

Nebudete tomu věřit, ale čtyřiadvacetiletý Michael VanWagner přesně tohle 26. července udělal. A dokonce se k tomu i přiznal. Další den vesele postoval na Facebook dál: „V pohodě jsem se den prospal v nemocnici, přišel domů a pracoval na zahradě lol.“

Ani neměl řidičák, ale nedělal si s tím starosti

Prý si je vědom toho, že půjde do vězení, a tak se aktuálně snaží trávit co nejvíce času se svým osmnáctiměsíčním synem. Není se čemu divit, že ho vězení ani nepřekvapilo. Vždyť prý neměl ani platný řidičák a v poslední době provedl několik přestupků. Policie vyšetřuje, zda byl pod vlivem alkoholu.

A rodina šestnáctiletého Jasona McCarthyho, který zemřel v jednom z nabouraných aut, mezitím truchlí.

Zdroje: Cnet, DailyMail

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru