Kategorie Reklamní spoty a videa

YouTube zveřejnil žebříček nejoblíbenějších videí a songů

S koncem roku přichází vyhodnocení každoročního projektu YouTube Rewind, kdy Google zveřejňuje žebříčky nejoblíbenějších videí. Do letošní edice nekompromisně zasáhl globální megahit Despacito, české publikum si ale zamilovalo i britského zpěváka Eda Sheerana nebo americkou skupinu Imagine Dragons. Slavnými jmény se však nenechali zastrašit ani čeští tvůrci a mezi těmi “nej” tak letos najdeme i Leoše Mareše, Pavla Calltu, skupinu Mirai a zejména, letos veleúspěšného, Kovyho.

Pikantní reklama na hamburger s obnaženými slečnami a spoustou slaniny

Společnost Carl’s Jr. má pod svými křídly řetězec restaurací s rychlým občerstvením, ve kterých nyní zavádí nový hamburger s názvem Bacon 3-WAy Burger. V reklamní kampani, která má spotřebitele seznámit s novým hamburgerem, společnost vsadila na obnažené pozadí sličných slečen.

Kontroverzní reklama na Semtex v hlavní roli s Robertem Rosenbergem se nedostala do televize

Nejznámější český pornoherec a moderátor Robert Rosenberg se překvapivě objevil v kontroverzní reklamě pro český a slovenský Semtex, ve které je představena novinka Semtex Granát. Dvaapadesáti sekundový reklamní spot začíná tréninkem bojovníka, jehož svědomí svádí k jiné aktivitě.

Čeněk Stýblo z Viralbrothers láme rekordy sledovanosti na YouTube

Určitě jste už zaslechli o Čeňkovi Stýblovi a Eriku Meldikovi z Viralbrothers, jejichž videa zaznamenali obrovský ohlas jak u nás, tak i v zahraničí. Právě prvně zmiňovanému se povedl další…

VIDEO: Herec, který hrál Borata, paroduje produkt od Applu

Sacha Baron Cohen, komik, který se proslavil vlastním filmem Borat, natočil nové zábavné video, kde paroduje produkt od Applu. Ve videu namísto iPhonu představuje své vlastní postavy. A koho konkrétně Cohen paroduje?

VIDEO: Robotický jelen pomáhá dopadnout pytláky

Ve světě již dlouhou dobu různé organizace řeší problém s pytláky, kteří střílejí zvířata pro zábavu a pro peníze. V Tennessee se proto jedna organizace, konkrétně Tennessee Wildlife Resources Agency, rozhodla použít robotického jelena, s jehož pomocí budou proti pytlákům bojovat. Díky kamerám a robotickému jelenovi již organizace dopadla mnoho pytláků, kteří tak přišli o své lovecké licence. Tyto robotické jeleny, ale i jiná zvířata, dodává společnost Custom Robotic Wildlife.

VIDEO: Neuvěřitelná kouzla s kartami

Zach Mueller je mladý, velice nadaný umělec, který umí s neuvěřitelné kousky s balíčkem karet. Karty doslova roztančí před vašima očima. Je až neuvěřitelné, co je možné vykouzlit pouze pomocí karet. 🙂

VIDEO: Vstupte do živých obrazů Salvadora Daliho díky virtuální realitě

V Daliho Muzeu v St. Petersburgu návštěvníci mohou vstoupit do obrazů Salvadora Daliho a prožít jeho geniální svět na vlastní kůži. Muzeum totiž použilo virtuální realitu k tomu, aby jeho obrazy oživilo. Podívejte se na video a zažijte něco opravdu neuvěřitelného. 🙂

VIDEO: Roztomilá a chytlavá reklama s PoppyMonkeyBaby

Jste připravení na něco divného a neobvyklého? Agentura BBDO New York představila třicetisekundový reklamní spot pro značku Mountain Dew Kickstart. Hlavní roli dostal PuppyMonkeyBaby.

VIDEO: Naprosto šílená reklama od Volkswagenu

Tato reklama se objevila již v dubnu. Je ale tak šílená, že vás o ni rozhodně nemůžeme ochudit. Osoby, které si v reklamě zahrály, mají určitě nezapomenutelný zážitek. Sdělení reklamy je, že když chcete řídit Volkswagen, nemusíte si ho kupovat. Stačí si jej pronajmout. Pozor ale, pokud nejste dostatečně imunní na chytlavé, jednoduché melodie, raději si vide pusťte bez zvuku.

VIDEO: Nejlepší pranky Rémiho Gaillarda v roce 2015

Remi Gaillard ani v roce 2015 nezklamal a natočil několik luxusních pranků, na které jeho oběti rozhodně nezapomenou. V sestřihu toho nejlepšího z roku 2015 najdete ztraceného psa, ďábla, který krade golfové míčky, ryby, které chytají lidi do sítí atd. Zkrátka, uvidíte, že Rémiho smysl pro humor skutečně nemá hranice. Není ale pochyb o tom, že i v příštím roce se určitě máme na co těšit.

VIDEO: Antismartphone ELARI

Ruská společnost ELARI vytvořila CardPhone s řadou užitečných funkcí. Je možné jej využít jako samostatné mobilní zařízení nebo jako doplněk k tradičnímu smartphonu. Do paměti zařízení se vejde 500 kontaktů a k vašemu smartphonu je možné tento CardPhone připojit pomocí Bluetooth.

VIDEO: Gaučová scéna ze Simpsonů, jak ji ještě neznáte

Simpsonovi nedávno oslavili 500 díl a jsou stále stejně oblíbení. Vzniklo již více než 500 úvodních gaučových scének, které jsou úvodem do konkrétních dílů seriálu. Tato gaučová scéna se stala inspirací pro inovativní filmaře. Lee Hardcastle je jeden z nich. Tento animátor nyní vytvořil video s názvem „You´re Next“, které vás pravděpodobně překvapí. Oblíbené postavičky ze Simpsonů si zde totiž nasadí masky z filmu You´re nNext a začnou se dít věci, které byste u Simpsonů nečekali. Zdůrazňujeme, že video není pro slabé povahy.

VIDEO: Nudistický tanec s drony

Je již prokázáno, že drony jsou v dnešní době tak populární, že se objevují i v moderní kultuře. Japonská módní značka Buyma si drony vzala za své a natočila video, ve kterém při tanci dvou nahých lidí drony zakrývají vše důležité.

Luxusní reklama od FreshPet, kterou si zamilujete

Letošní Vánoce Santovi nepomáhají elfové. Všechny dárky pro naše domácí mazlíčky pomáhají připravovat psí a kočičí tlapky, tedy alespoň v reklamě od FreshPet. Tato reklama vám určitě vykouzlí úsměv na tváři…a navíc, Freshpet za každé sdílení své reklamy věnuje čerstvé jídlo zvířatům v nouzi.

Dojemná reklama na whisky aneb bratrská láska až za hrob, a to doslova

Dojemná reklama na whisky aneb bratrská láska až za hrob, a to doslova

V posledních týdnech jakoby se s vánočními reklamami roztrhl pytel. Dojemná reklama na whisky, která ukazuje bratrskou lásku až za hrob, nepochází z dílny značky Johnnie Walker. Pod reklamou se podepsali dva šikovní studenti německé filmové akademie v Baden-Wurttembergu.

VIDEO: Orangutan, který baví svět

Před 4 dny bylo na sociální síti YouTube zveřejněno video, na kterém se orangutan dívá na trik s kelímkem a napjatě čeká, jak tento trik bude pokračovat. Když se stane něco, co absolutně nečekal, dostane neuvěřitelný záchvat smíchu. Toto video se stalo virálem během jednoho dne. Po čtyřech dne má přes půl milionu zhlédnutí a baví svět.

VIDEO: legenda Tarzana – trailer k velkolepému filmu je tu

Trailer k filmu „Legenda Tarzana“, ve které hrají Alexander Skarsgård a Margot Robbie, je tu. Film byl natočen podle knihy Edgara Rice Burroughse a vypadá to, že tentokrát půjde o trochu temnější Disney tvorbu. Trailer ukazuje spíše příběh Tarzana v džungli. Hlavní příběh se však bude odehrávat v Londýně, po návratu mezi lidi. Film přijde do kin v červenci 2016.

„Samurai Smartphone Parade“ – japonská reklama upozorňující na dopady používání smartphonů za chůze

Japonský prodejce mobilních telefonů, NTT Docomo, se ve své reklamě inspiroval populárními filmy se samuraji. Cílem reklamy je upozornit uživatele smartphonů na to, že při při používání mobilních telefonů by neměli chodit.

Audi ve vánoční reklamě hraje na city

Audi ve vánoční reklamě hraje na city

Vánoční svátky se neodkladně blíží a s vánočními reklamami jakoby se roztrhl pytel. V uplynulých dnech největší poprask způsobila emoční reklama německého řetězce Edeka, ve které opuštěný starý muž fingoval svou smrt, aby jeho rodina přijela a nebyl na Vánoce sám. S další reklamou, která hraje na city, přichází německá automobilka Audi.

Nahoru