Dnes vyšlo 15 článků

Kategorie Online hry / flash hry

Hry.cz od Seznamu se mění na herní katalog plný recenzí

Český internetový portál se rozhodl pro novou podobu známého portálu www.hry.cz. Tento portál byl známý především pro širokou nabídku online her, jako je například Slovní fotbal, Horolezci a plno dalších. Nyní na portále najdete recenze veškerých her dostupné jak na PC, tak na Playstation či mobilní telefon.

Samorost 3 se připomíná prvním trailerem

Hry českého studia Amanita Design jsou nejen u nás, ale i ve světě nesmírně populární. Vděčí za to především okouzlující grafice, originálním postavám, svižné hratelnosti a v neposlední řadě také propracovanému…

Vzestupy a pády české herní scény

Ač se tomu nechce věřit, letos je tomu dvaadvacet let od doby, kdy vyšla první česká komerční hra. Jistě, úplně první pokusy o vytvoření „čehokoli“ je možné vystopovat až do…

Coraabia

Coraabia

Znáte populární karetní hru Magic the Gathering? Nově spuštěný projekt Coraabia staví na obdobném principu a přesto představuje i unikátní koncept. Je třeba zmínit, že se nejedná o 'Pay2Win' projekt, čili si nezaslouží hned zavrhnout. Naopak jen trocha pozornosti vás může přivést k základu jednoduché, ale přesto komplexní hře, ve které se nezakládá na tom, jak dobré máte karty, ale na tom, jak dokážete svoje karty zkombinovat a využít. Více se dočtete v naší recenzi nebo můžete hru rovnou vyzkoušet pomocí tohoto odkazu.
Na české hře Coraabia se podílelo 300 výtvarníků z celého světa

Na české hře Coraabia se podílelo 300 výtvarníků z celého světa

Včera se hra Coraabia oficiálně představila světu za účasti osobností herní a umělecké scény. Na unikátním českém projektu se podíleli výtvarníci z 58 zemí 6 kontinentů, nechyběla mezi nimi ani velká jména, spojovaná s filmy Avatar či Godzilla, studii Ubisoft a Blizzard či legendárními hrami Magic: The Gathering či Halo 4.
Paladog

Paladog

Paladog je poměrně rozmanitá strategická hra, žánrově podobná například Age of War. Narozdíl od celé frakce je zde pozornost zaměřena pouze na jednoho hrdinu, který je pod vaším velením. Vyrábějte jednotky, pomáhejte si magickými schopnostmi, postupně vylepšujte a odrazte útok infiltrátorů, kteří chtějí ukončit život na Zemi.
Technomania

Technomania

Mysl je třeba neustále procvičovat. Seznamte se s logickou záležitosti Techno Mania, která vás zavede do futuristického světa plného robotů, kteří pracují s emocemi. Jednou z nejsilnějších emocí je bezpochyby Láska, o čemž vás přesvědčí i Techno Mania. Pomozte robůtkovi nalézt cestu ke své milé, ačkoliv je cesta lemována trním a překážkami.
SWAT 2: Tactical Sniper

SWAT 2: Tactical Sniper

Na základě oblíbenosti sniperské akce Tactical Assasin, která vede našemu žebříčku vám dnes přinášíme obdobnou záležitost. SWAT 2: Tactical Sniper je podařená flashovka, ve které ustanete v roli profesionálního snipera. Kromě poctivé a povedené akce v příjemné flashové grafice na vás čeká také komplexní příběh. Netřeba dalších slov – enjoy!
Elements and Magic

Elements and Magic

V povedené flashové strategii Elements and Magic se přenesete do jedinečného fantasy světa, ve kterém se odehrává nelítostný a nekončící souboj mezi dobrem a zlem. Postavte se do role dobra a za pomoci dobré defensivní strategie odrážejte útoky duchů, nemrtvých, orků a dalších stoupenců zla. Přinášíme vám Tower Defense zase v trochu jiném kabátku.
Orcs Attack

Orcs Attack

Ve strategii Orcs Attack se postavíte na stranu mocných orků a skřetů, kteří mají v plánu ničit všechny lidské hrady a pevnosti v okolí. Na starost budete mít velký katapult a kupu kamení. Některé levely také vyžadují pořádně přesnou mušku – na dobývacím poli vás už očekávají.
Loki

Loki

Velice zajímavá postřehová hra Loki procvičí váš postřeh a především přesnou práci s počítačovou myší. Vašim úkolem bude převést slábnoucí ohníček (Loki) z jedné strany levelu na druhou a to tak aby nevyhasnul – v cestě vám budou stát nástrahy, ale i pomocné předměty. Pokud máte rádi neobvyklé a originální hry, čtěte dále!
Antbuster

Antbuster

Již delší dobu jsme pro vás nepřidali žádný Tower Defence, ačkoliv ho máme tak rádi. Dnes vše napravujeme a přinášíme vám typický a poctivý TD staršího data, který má však nefalšovanou atmosféru pohodové hry, u které budete moci vypnout a zároveň se pobavit i pokochat. Tentokrát bude třeba vypořádat se s mravenci a to přímo ve vaší zahradě. Enjoy!
Fortress Fight 2

Fortress Fight 2

V povedené flashovce Fortress Fight 2 bude vaším úkolem zničit nepřátelskou pevnost. Hra je nejlepší v modu pro dva hráče, ale lze hrát i s počítačem(AI). Proti sobě stojí dvě pevnosti a střídavě na sebe shazují nejrůznější zbraně a ještě užívají podpůrných kouzel. Fortress Fight 2 je originální hra, která určitě zaujme – především při bitvě s vaším kamarádem.
Nahoru