Kategorie MMORPG

Elder Scrolls Online se zbavuje měsíčních poplatků

Další z řady MMORPG her, které přecenily své možnosti, je Elder Scrolls Online. Hra si nedokázala za necelý rok existence vybudovat dostatečnou základnu předplatitelů a její vývojáři se tudíž rozhodli…

Top hry, které se v příštích letech dostanou na stříbrná plátna (1/2)

Stále častěji se stává, že naši hrdinové z počítačových her ožívají na filmových plátnech. Proč tomu tak je? Vývojáři vydělali neuvěřitelné jmění na vydání samotné hry a chtějí z toho vymačkat maximum ještě prostřednictvím filmů. Za zmínku stojí například nedávný kup Microsoftu, který do svého portfolia přidal i vývojáře Minecraftu. Hned první týden po uzavření smlouvy se na Internetu objevila zpráva o tom, že Microsoft chce natočit film na motivy této oblíbené kreativní hry. To je však vedlejší, připravili jsme pro vás krátký seznam chystaných filmů právě na motivy světově oblíbených počítačových her.

World of Warcraft

Muž získal ve World of Warcraft VŠECHNY achievementy. Trvalo mu to více než 17 tisíc hodin!

Achievementy. Toto slovíčko lze do češtiny přeložit i jako „významný čin“. V online hře World of Warcraft je přesně 2057 achievementů. A v úterý se objevil hráč, který je získal všechny. A ne, není to vývojář z Blizzardu.

All Points Bulletin Reloaded

All Points Bulletin Reloaded

Hra All Points Bulletin Reloaded oslovila za pouhých 6 týdnů provozu beta-verze na 600 tisíc hráčů + má přes 250 tisíc fanů na FaceBooku. Firma GamersFirst navíc právě potvrdila, že ji již oslovilo několik distributorů, kteří mají v plánu uvést krabicovou verzi pro obchody. GamersFirst aktuálně zvažuje všechny nabídky a zatím se ještě nerozhodla. Již ale dopředu naznačila, že hodlá zůstat za každou cenu věrná principům free-to-play.
Path of Exile – online megahit na scéně

Path of Exile – online megahit na scéně

Pro všechny příznivce klikacích RPG her ve stylu Diabla máme skvělou zprávu. Nezávislý kousek od tvůrců Grinding Gear games vstupuje na scénu s dlouho očekávanou pařbou, tedy alespoň s beta verzi, která se rozšíří o další svět. Již celé měsíce se mluví o spuštění této online řežby, která se netají tím, že jde o mírnou kopii slavné trilogie Diabla. Právě proto se všichni příznivci posledního dílu nemohou dočkat, až usednou ke svým PC stolům a rozjedou další dobrodružnou výpravu do podzemí a bájných světů. Velké množství hrdinů, rozmanitý talentový strom a nebývalá různorodost blížící se k titulům Final Fantasy je základem Path of Exile.
Nahoru