Za to že v McDonaldu dostal jen jeden ubrousek, se teď soudí o 30 milionů

Ach ta Amerika. Zase další vtipná žaloba. Tentokrát jde o to, že kaliforňan Webster Lucas bude asi velmi náročným strávníkem. V McDonaldu totiž dostal ke svému meníčku pouze jeden papírový ubrousek. To ho tolik rozčílilo, že se rozhodl vedení firmy žalovat. A aby to neznělo moc málo hloupě tak o 1,5 milionu dolarů, tedy asi 30 milionů korun.

McD_Angus_BaconAndCheese

Znáte ten pocit, objednáte si hamburger a colu, ale dostanete jenom jeden ubrousek a vás to natolik rozčílí a jdete se soudit o 30 mega? Ano, já to taky neznám, ale v Americe jsou tyto případy na denním pořádku. Už minule jsme vám tu psali o pasákovi, který žaloval Nike za to, že na jejich botách nebylo upozornění, že s nimi jde zabít člověk. Článek si můžete přečíst zde.

Lucas si objednal v McDonaldu v Pacoimě obří hamburger Quarter Pounder deluxe a očekával, že k tomuto významnému pokrmu dostane asi modré z nebe, v podobě 35% podílu vlastnictví firmy na výrobu papírových ubrousků Zewa. Teda prostě čekal, že dostane více, než jeden ubrousek. Jeden mu ale nestačil, tak požádal o další, ale byl odmítnut, protože už přeci jeden dostal.

V emailu, který byl adresovaný manažerovi pobočky píše, že byl kvůli jednomu ubrousku neschopen pracovat, protože utrpěl “přílišná mentální muka a úmyslně způsobený emocionální stres.” No to je ovšem zcela jasné. Jeden ubrousek si nemá s kým povídat, ale když už jsou dva, tak to je jiná. Čili to Lucase natolik rozhodilo, že utrpěl takovéto újmy na duši.

„Měl jsem se jít najíst do Jack-in-the-Box. Přišel jsem do McDonaldu se najíst a ne abych se hádal o ubrousky,“ stěžoval si Lucas televizi TMZ.

Není třeba asi dodávat, že Lucasovi šance na úspěch v soudním procesu jsou mizivé.

zdroj: novinky.cz

Komentáře

Nahoru