Dnes vyšlo 15 článků

Za rok zabily selfie fotky více lidí než žraloci

Vytáhnete telefon, spustíte fotoaparát, přepnete jej na přední kameru, dáte ruku před sebe a začnete fotit selfie fotky. Mladá generace a jedinci ze starší generace tuto situaci perfektně zná. Nicméně takové jednoduché kroky se některým staly osudné. Studie, která zkoumala úmrtí a jejich důvody, odhalila velice zajímavý fakt. Při focení selfie fotek během jednoho roku zemřelo více lidí než při útoku žraloků.

Během jednoho roku se kvůli selfie fotce zabilo dvanáct lidí. Zatímco bylo zaznamenáno pouze osm případů útoku žraloků. Můžeme uvést příklad, kdy 66letý turista nedávno zemřel během focení selfie u jednoho z divů světa. Vydal se na výlet k Taj Mahal, kde se mu při focení podvrtla noha, spadl na schodech a utrpěl smrtelné zranění.

selfieSnake

Američan se chtěl vyfotit se škrtičem. V nemocnici zaplatil 150 000 dolarů.

Z ostatních úmrtí byly čtyři způsobené pádem během focení a druhý nejvyšší počet smrtí způsobil jedoucí vlak. Mezi mladými je trendem pořizovat selfie fotky na kolejích. Například v zábavných parcích Disney je zákaz pořizování selfie fotek, neboť zde byla způsobena celá řada zranění v souvislosti s focením selfie.

train

Fotit selfie s vlakem je moderní.

Zdroj: Unilad

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru