Za prachy cokoliv! Nechte si vytetovat název webové stránky na čelo

Peníze jsou prý klíč otevírající všechny zámky, aneb co vše je člověk schopný udělat za 100 000 Kč? Odvaze a čirému bláznovství se meze nekladou. Kérka na čelo je už sama o sobě velmi odvážný čin. Co když se ale nejedná o miniaturní znak, nýbrž o celý název internetové stránky?

Na webu free1.cz je k dispozici video, které nabízí zhlédnutí jedné dech beroucí situace. Představte si, že jdete po ulici, najednou vás někdo zastaví s kamerou v ruce. Nastoupí nervozita a zvláštní pocit v žaludku, aniž byste věděli, co se od vás bude chtít. Po krátkém rozhovoru jsou vám nabídnuty peníze za splnění šíleného úkolu.

Cena živé chodící reklamy

Dvacet tisíc korun za tetovačku na čele. Žádná hena, ale opravdové vpichy jehlou. Ne na 14 dní. Napořád. Většina lidí asi ani neuvažuje. Navíc zmíněná částka je opravdu málo. Nevadí. Přihodíme. Do ringu je vhozeno 50 000 Kč na ruku. Pořád to není dost? Co tedy 70 000 Kč? Ani to ne? Tak tedy 100 000 Kč v hotovosti, na místě.

Do třetice všeho dobrého

Ruku na srdce, komu z nás by se nehodila stotisícová finanční injekce? Asi každému. Ale za jakou cenu? Odvážnému štěstí přeje. Třetí oslovená se toho opravdu nebála. S vidinou lepších zítřků ulehla na tatérské křeslo. Kostky jsou vrženy. Za několik okamžiků je dílo na světě a název stránky Free1.cz na čele.

Marušku to stálo pár slz, hodně bolesti, ale 100 000 Kč je v kabelce. Co myslíte, stálo to za to? Nechali byste se za přislíbení tučnějšího finančního obnosu přemluvit k této akci?

Jmenuji se Radka a vyznačuji se tím, že ráda píši. Druhým rokem mám vlastním blog, kde se snažím psát poznatky ze svého života ironickou formou. Kromě psaní jsem instruktorka jógy, knihomol, milovník zvířat - hlavně psů a věčný snílek.

Komentáře

Nahoru