Za oběd s generálním ředitelem Applu – Timem Cookem – zaplatil 12 milionů korun

Americká společnost Apple uspořádala čtvrtý ročník charitativní akce, která finančně podporuje nadaci Robert F. Kennedy Center for Justice and Human Rights. Přihazující, který přihodí největší částku, si může vychutnat oběd s Timem Cookem, generálním ředitelem technologického giganta.

V letošním roce se v přihazování strhl velký boj. Ale nakonec nejvyšší příhoz činil 515 tisíc dolarů, v přepočtu 12 milionů korun. Anonymní vítěz, který přihodil tuto částku, si dal oběd s Timem Cookem v hlavním sídle společnosti Apple, tedy v kalifornském Cupertinu. A zároveň dostal dvě VIP vstupenky na Apple Keynote.

computer-593314_1280

Samozřejmě, 515 tisíc je poměrně dost vysoká částka, ale nepřekonala rekord z roku 2013. Před třemi lety neznámý přihazující překvapil částkou 610 tisíc dolarů, v přepočtu 14,4 milionů korun.

A kolik byste byli ochotní zaplatit za oběd s Timem Cookem vy? 

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru