Dnes vyšlo 15 článků

Za lístek na WordCamp získáte rok webhostingu zdarma

Za lístek na WordCamp získáte rok webhostingu zdarma

Jak strávíte poslední únorový den? V Praze na Vysoké škole ekonomické se sejde spousta nadšenců, kteří se budou zabývat WordPressem. Bude tam totiž probíhat už druhý WordCamp. A pokud se tam náhodou plánujete taky podívat, máte šanci získat webhosting na rok zdarma.

WordCamp bude probíhat od půl desáté ve dvou liniích – jedna bude pro uživatele WordPressu, druhá pro developery. Některé přednášky a workshopy budou česky, jiné v angličtině. Camp je tak postaven pro širokou řadu účastníků a na své si přijde opravdu každý. A pro ty, které bude problematika skutečně zajímat a budou si chtít s přednášejícími a dalšími zapálenými účastníky ještě popovídat, je připravená afterparty.

A víte co ještě? Svůj web ve WordPressu samozřejmě musíte mít na čem rozběhnout, a tak se jen hodí, že mezi sponzory akce patří Český webhosting. Prvně na Facebooku organizoval soutěž o vstupenky a včera informoval i o tom, že vám dá rok webhostingu zdarma. Stačí si koupit VIP lístek na WordCamp!

ceskyHosting_wordcamp

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru