Za jeden víkend se prodalo 10 milionů kusů nových iPhonů. Apple pokořil všechny rekordy!

Za jeden víkend se prodalo 10 milionů kusů nových iPhonů. Apple pokořil všechny rekordy!

Minulý pátek započal v některých zemích oficiální prodej nového jablečného Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus. A jak to s ním vypadá po víkendu? Dle dostupných informací se prodalo neuvěřitelných 10 milionů kusů a stále na něj spousta lidí čeká. Přitom se původně nový iPhone nesetkal s dobrou odezvou především kvůli své velikosti displeje (4,7 a 5,5 palců). Naopak právě kvůli ní přestupuje velké množstí uživatelů Androidu na novou platformu.

A Samsung může opět jen závidět. Proč? Jak již víte, před nedávnem byla odtajněna nová řada iPhonů, která se setkala celkem s velkým a pozitivním feedbackem (odezvou). Někteří uživatelé si sice stěžovali na jeho velikost, což je jedna z největších novinek obou dvou iPhonů. Dle dostupných informací uvádějí průzkumu, že právě kvůli novým velikostem obrazovky se velké množství Androiďáků rozhodlo své zařízení opustit a přejít k jablečnému 4,7 nebo 5,5 palcovému iPhonu se systémem iOS 8.

Za víkend se prodalo 10 milionů kusů iPhonu

Oficiální prodej v některých zemích započal minulý pátek v 19.9. a jenom přes víkend se prodalo neuvěřitelných 10 milionů kusů, což se ještě například u Samsungu nikdy nestalo. Další vlna prodeje iPhonů započne opět tento pátek, jak jsme již říkali, tak pro nás to bohužel ještě neplatí, ale pokud byste ho chtěli již nyní. Stačí zajet do Německého App Store.

JP-APPLE-02-articleLarge

„Tržby z iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus předčili naše očekávaní a za první víkend nemůžeme byť šťastnější,“ uvádí CEO Tim Cook.

Zdroj: NY times

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru