Za cheaty v Pokémon GO dostanete permanentní ban

Pro každého, kdo se snaží podvádět v mobilní hře Pokémon GO, máme špatnou zprávu. Společnost Niantic, která stojí za herním šílenstvím, vydala přísná pravidla. Všechny účty, které budou podezřelé z používání cheatů, dostanou permanentní ban.

Cheaty se rozumí umělá změna polohy, emulátory, modifikovaný či neoficiální software, využití kradených účtů či informací ze serverů a podobně. Jestliže chcete podvádět, budete to mít těžší než kdy jindy. Niantic trvá na tom, že se uchýlí k extrémním opatřením s cílem zajistit spravedlivý, zábavný a legitimní herní zážitek pro každého.

pokemon-1575834_1280

Podvádět se nevyplácí. Zdroj: Pixabay

Spousta lidí přirovnává Pokémon GO ke hře Counter Strike, která také trpí značným množstvím cheaterů, nicméně na jejich serverech se rozdávají přísné bany. A pokud budete chtít chytnout Pokémona nelegální cestou, potom byste si to měli rozmyslet, protože můžete přijít o svůj herní účet.

Zdroj: PhoneArena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru