Za bydlení v luxusních hotelech vám tato firma zaplatí 250 tisíc korun měsíčně. Stačí se orientovat na sociálních sítích

Pokud hledáte to nejlepší zaměstnání na světě, potom vás zaujme pracovní nabídka jedné americké společnosti, která hledá zaměstnance ochotné pracovat po celém světě. I když se jedná pouze o tříměsíční pracovní poměr, během něj si vyděláte celkem slušnou částku. A vaší náplní práce bude ubytovávat se v luxusních hotelech po celém světě.

Společnost THIRDHOME, která sídlí v americkém Tennessee, sama sebe popisuje jako exkluzivní soukromý klub pro vlastníky minimálně dvou luxusních domů. Podmínkou pro vstup do tohoto klubu je vlastnit minimálně dvě nemovitosti, aby se jedna z nich mohla na krátkou dobu stát příbytkem některého z členů klubu. Protože se chce společnost zviditelnit, rozhodla se dát šanci jednomu šťastlivcovi, který bude během tří měsíců cestovat po světě a ubytovávat se v domech jednotlivých členů. A za to dostane brigádník slušně zaplaceno, přičemž měsíčně si přijde na 8 tisíc liber, tedy v přepočtu na 250 tisíc korun.

Zaměstnavatel pracovníkovi zaplatí veškeré cestovní výdaje. Pokud si chce kandidát vzít s sebou nějakého společníka na cesty, klidně může, ale ten už si bude muset vše hradit sám.

Jestliže se chcete účastnit výběrového řízení, potom zašlete minutové video, v němž byste měli komisi přesvědčit, proč zrovna vy jste ideálním kandidátem a proč zrovna vy si zasloužíte tuto práci snů. Ale pozor, máte na to už jen jeden jediný den, protože dnes se uzavírá příjem přihlášek. Uchazeč o zaměstnání musí splňovat poměrně přísná kritéria, například musí umět pracovat se sociálními sítěmi, psát a pořizovat fotografie a videa.

Zdroj: Telegraph

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru