Z Prismy se stává malá sociální síť

Prisma se zapsala do historie jako jedna z nejpopulárnějších nových aplikací roku 2016. Kdysi to bývala pouze aplikace s opravdu nevídanými filtry na fotky, avšak nová aktualizace z ní udělala něco jako sociální síť. Každý tam má svůj profil a může si prohlížet trending feed – tedy něco jako hlavní stránku na Facebooku.

Prisma se oficiálně stává soběstačnou sociální sítí. Už není třeba sdílet snímky přes Facebook, Instagram a jiné sítě. Uživatelé nyní mohou sdílet své fotky přímo v aplikaci, aby je viděli ostatní uživatelé, kteří je sledují. Fotky se samozřejmě dají lajkovat, je možné také vyhledávat snímky pořízené ve stejné lokalitě.

prisma-feed

Vypadá to podobně jako Instagram

Aplikace na Android i iOS dostaly nové záložky Profile a Feed, ale také zdvojnásobené rozlišení fotek. iOS aplikace umožňuje dokonce nastavení poměru stran a má i režim zobrazení na celou obrazovku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru