Z letní lásky se můžete probudit až v pohřbený v rakvi !

Z letní lásky se můžete probudit až v pohřbený v rakvi !

V létě v důsledku sklonu planety Země ke Slunci, vzdálenosti a tvaru trajektorie oběhu kolem své osy a kolem osy Slunce je teplo a déle vidět. Další pozitivní i když také negativní vliv slunečních paprsků má vliv na naší dobrou náladu a to svádí k touze po druhém pohlaví. 😉

Protože doba pokročila, tak dnes se už nebalí holky či kluci na louce za vesnicí a městem při pasení dobytka, ale na internetu, kde je to pohodlnější, bohužel anonymita na internetu dost pomáhá lidem s nečestnými úmysly!

Při úmyslném nebo neúmyslném vygooglení něčího profilu na sociální síti (není jen Facebook a Google plus, za sociální síť se dá považovat i třeba Lide), mějte na paměti že ta hezká 20ti letá  holka, která je navíc  dlouhovlasá blondýna vyfocená v bikinách jak plave pod vodou, s prsy minimálně číslo 3, jako Pamela Denise Anderson  je ve skutečnosti nějaký chlap připomínající bezdomovce v důchodovém věku !

Když už jste virtuální láskou natolik vykolejeni a už jdete na fyzické rande, tak si vezměte nějaké “tajné garde”, které vás a vaší dívku bude neustále z bezpečné vzdálenosti a hlavně maximálně nenápadně sledovat a případně ihned zasáhne, když uvidí, že vám holka něco háže do pití, když se nekoukáte.

Sice rande s neznámou se doporučuje na veřejném místě, jako třeba kavárna, ale jak jsem poznamenal o odstavec výše tak i veřejné místo může být nebezpečné.

Pro případnou osobní obranu, nepoužívejte vystřelovací nůž z kapsy, protože by to mohl soud posuzovat jako nepřiměřenou sebeobranu a ublížení na zdraví. Kupte si elektronický osobní alarm. Stojí cca stovku a po stisknutí to řve až 100 dB. V mnohých městech osobní alarmy rozdává městská policie na preventivních akcích pro seniory.

Vrátíme se na začátek. Když si s dívkou povídáte přes chat tak v druhém okně mějte otevřený Google a Seznam fulltextový vyhledávač a zároveň si z osobní bezpečnosti hledejte pochybnosti, zda daná dívka je skutečně dívka, např. zda se nenajde jiný profil pod stejným nickem, s jinou fotkou (na pohled jiná dívka, či dokonce chlap), ale stejnými osobnostními vlastnost osmi, zájmy, bydlištěm nebo také s úplně rozdílnými údaji.  To může znamenat že něco není v pořádku.

Dost často vyhledávač vyhodí různé diskuse na webových diskusních forech, to také můžete použít jako vodítko zda dívka je inteligentní člověk, pokud texty v diskusích jsou slušné, mají hlavu a patu. Nebo naopak fulltext vyhodí jen varování před tímto nickem, že profil nepatří skutečnému člověku ne podvodníka z inzertních serverů.

Některé aplikace či profily na sociální sítí slouží pouze ke shromažďování osobních údajů a jejich následnému prodeji bez vašeho vědomí, v lepším případě bude na vás cílena pouze reklama a SPAM, v horším si někdo na vás vezme rychlou půjčku a a že se něco stalo poznáte až když vám bude u dveří stát exekutor.

Komentáře

Nahoru