Z krabice jídla v KFC si nabijete telefon

Pokud bychom měli jmenovat nějaký problém, kterému denně všichni čelíme, bude to nizká kapacita baterií v našich telefonech. Spousta firem se snaží vymýšlet různá šílená a méně šílená řešení – powerbanky, obaly s externí baterií, jednorázové mini baterky na dobíjení nebo… Jo, nebo taky box s jídlem v KFC.

KFC v Indii si uvědomilo, že smartphony jsou pro nás stejně nepostradatelné jako jídlo. Proto jejich nový meal box nabízí také energii pro váš telefon. Krabice je totiž dodávaná s vestavěnou powerbankou a kabelem pro nabití telefonu, zatímco jíte.

Myslí se na Android a iPhone

KFC tvrdí, že svou speciální krabici s jídlem vymysleli, aby „vnesli prvek užitku“ do boxu pěti nejoblíbenějších pokrmů z indické nabídky KFC. V krabici je 6100 mAh lithium-iontová baterie, USB kabel pro telefony s Androidem a lightning kabel pro iPhony.

watt-a-box

Nicméně celé to má jeden háček. Tato limitovaná edice se nedá nikde koupit, obyvatelé Indie mohou svůj box s powerbankou jen vyhrát prostřednictvím soutěže na Facebooku KFC a v obchodech v Dillí a Bombaji.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru