Dnes vyšlo 15 článků

Z European Design Awards si bronz odnes zlínský student designu

Každoročně se koná soutěž European Design Awards, kde ocenění získávají nejlepší ilustrace, obalový design, webový a tištěný design, design mobilních aplikací a animovaná grafika. Letos si bronzovou medaili odnesl zlínský student Grafického designu Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně – Tomáš Kompaník.

design

Tomáš využil originální motiv slovenské lidové výšivky, která se objevila v obrazech autorské knihy Aha. Tento nápad získal prestižní ocenění v kategorii Book Layout. Kniha se dočkala také limitované edice, která je charakteristická zlatou ořízkou. Včetně bronzového ocenění ze soutěže European Design Awards kniha získala také ceny Nejkrásnější slovenská kniha 2012, Nejkrásnější česká kniha 2012 a TypoDesignClub.

Kniha se objeví také na světové výstavě Expo v Miláně, kde bude zastupovat Slovenskou republiku.

Zdroj: Zlínský ročník

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru