Jak Youtuberka děkuje fanouškům? Fascinujícími DOMINO projekty!

Jak Youtuberka děkuje fanouškům? Fascinujícími DOMINO projekty!

Teprve 19 letá Youtuberka a zároveň milovnice domina? Seznamte se s Hevesh5, která neustále překonává své osobní rekordy. Po prolomení hranice 1.000.000 odběratelů jejího kanálu YouTube se například všem odměnila (ne)tradičně. Jakožto profesionální domino umělkyně jim postavila následující fascinující dráhu jako poděkování. A tímto projektem zdaleka neskončila.

YouTuberka a její DOMINO projekty

V současné době má už její kanál téměř 1,4 milionu odběratelů a její videa aktuálně 412 602 882 zhlédnutí. Tato “děkovací” stavba pak zabrala 15 dní a více než 80 hodin a jedná se o jeden z jejích největších projektů. Sama vlastní cca 70.000 domino dílků. A video přináší vždy každou sobotu v 1 hodinu odpoledne. Takže se opřete do křesla a užijte si následujících pár minut barevného pohybu – stojí za to.

Podívejte se s námi i na některé jiné jeho projekty, YouTube je její vášní už 8 let. Dokonce zlomila i jeden ze světových rekordů nebo spolupracovala s hvězdami jako Will Smith (film Collateral Beauty) a Katy Perry.

Projekt pocta Superwoman:

Za zmínku stojí také různé zajímavé domino triky:

Pokud vás její tvorba zaujala, můžete se na její kompletní práci podívat na kanálu YouTube či na stránkách Hevesh5.com.

hevesh

Samotná autorka Hevesh5

Zdroje foto + video: TechInsider, Youtube.com, Hevesh5.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru